0 Kč

Kolekce nábytku značky Bramble má již 25-ti letou historii. Ručně vyráběný nábytek dle tradičních předloh kopíruje anglické a francouzské styly, v současné době sortiment pojímá přes tisíc výrobků. Bramble je originální výrobce z masivního mahagonového dřeva, firma ART-STYLE jej exkluzivně zastupuje v České a Slovenské republice.

Značka Bramble byla založena ve Spojených státech amerických Robertem Bramblem. Ve své vlastní továrně v centrální Indonésii se ručně vyrábí nábytek, který putuje do celého světa. Vyráběn je s velkým důrazem na kvalitu, je tak zaručena prvotřídnost a propracovanost se smyslem pro každý detail. Každý kus lze vyrobit v různých povrchových úpravách a barvách. Populární je zejména styl Provence, který se spolu s patinovanými povrchy těší v současnosti největší oblibě. Populární je rovněž i nábytek, který je ručně malován s různými motivy, jenž zajímavě obohatí každý interiér.

Výroba

Vlastní výrobní hala je umístěna na 7 hektarech v centrální Indonésii. Ručně vyráběný nábytek prochází pečlivým kontrolním procesem, přičemž každý kus je kontrolován hned několikrát v různých fázích rozpracovanosti.

Pro hladký průběh výroby jsou k dispozici specialisté z Evropy, kteří řídí vstup materiálu, výrobní procesy nábytku i povrchových úprav, a v neposlední řadě dbají na řádnou kontrolu kvality. Management celé továrny je americký.

Balení nábytku probíhá až po nafocení každého kusu v expedičním prostoru. Po naložení kontejnerů plných zboží se rozjedou objednané dodávky do celého světa, mezi nimi i ty na náš e-shop.

On-line katalog všech výrobků

Katalog Bramble obsahuje stovky položek, přičemž každou lze vyrobit v různých barevných kombinacích. Rozmanitost výrobků a povrchových úprav umožňují téměř každému realizovat se v interiéru po svém. PDF katalog je k dispozici ke stažení zde.

BRAMBLE 2021 DIRECTORY CATALOG
Formát PDF | Velikost 34,3 MB

Náš e-shop skladem nabízí stovky položek, které máme připravené k okamžité expedici. V našem obchodním domě v Kutné Hoře, kde je i centrální sklad výrobků, lze vidět vše na vlastní oči. Listujte naší online nabídkou na e-shopu a inspirujte se, třeba vám něco padne do oka!

Ostatní právě prohlížejí...

Odběr novinek Odebírat
Kontakt

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.00 do 16.30)
E-mail: [email protected]