0 Kč

ZPŮSOBY DOPRAVY

Objednané zboží expedujeme zpravidla do 2 pracovních dnů od objednání. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (např. zboží má zjištěnou vadu), budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat. K doručení používáme následující typy doprav:

Soukromá přepravní služba DPD
Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informováni emailem či sms ihned po vyzvednutí balíčku přepravní firmou u nás. Přepravní službu DPD využíváme pro posílání malých balíčku z naší nabídky, převážně bytových dekorací apod.
Poštovné prostřednictvím DPD při platbě předem: 79 Kč (na Slovensko se účtuje 6 EUR).

Česká pošta – Balík Do ruky
Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informováni e-mailem či sms po převzetí balíčku Českou poštou. Službu Balík Do ruky České pošty využíváme při posílání malých zásilek z naší nabídky, převážně bytových dekorací apod.
Poštovné Česká pošta při platbě předem: 95 Kč

Externí přepravce FOFR
Zásilka se zbožím bude doručena do druhého pracovního dne od podání. Po vstupu zásilky do skladu FOFRu generuje systém automaticky na e-mail příjemce zprávu s interaktivním odkazem. Po odkliknutí se adresátovi zpřístupní aktuální lokace jeho očekávané zásilky. Pokud je tato již zařazena do rozvozového okruhu, má zákazník k dispozici i jméno doručujícího řidiče a telefonní kontakt na něj.

Osobní odběr
Zakoupené zboží je možné si vyzvednout v sídle firmy ART-STYLE na adrese Nové Dvory 294, 285 31 Nové Dvory u Kutné Hory.

Vlastní firemní přeprava
Naše firemní dodávky jsou nejčastěji využívané, pokud jsou hmotnost a rozměry zboží nevhodné k přepravě prostřednictvím externího přepravce. Jde často o velké kusy nábytku, vitríny, skleníky, zrcadla a další zboží, kde je riziko nevhodného zacházení, poničení a následného rozbití. Cena za přepravu naší firemní dodávkou se odvíjí od počtu kilometrů včetně zpáteční cesty, cena je 12,- Kč za 1 km vč. 21% DPH.

ZPŮSOBY PLATBY

Zboží na našem e-shopu lze uhradit následujícími způsoby:

Platba dobírkou
Zboží zaplatíte přepravci v hotovosti při dodání. Příplatek za dobírečné je 45,- Kč k ceně dopravy. Pro slovenské zákazníky v současné době nenabízíme tuto formu úhrady.

Bankovním převodem
Po objednání zboží Vám nejpozději do následujícího pracovního dne po odeslání objednávky zašleme fakturu na Váš email. Po připsání obnosu na náš účet zboží expedujeme. Pro slovenské zákazníky je k dispozici účet v EUR pro SEPA platby.

Hotově nebo platební kartou v kamenném obchodě
Zboží lze uhradit osobně v kamenném obchodě našeho e-shopu při jeho vyzvednutí. Přijímáme platební karty MC, Visa, V Pay, Diners Club Inter., Discover, JCB a American Express.

On-line prostřednictím terminálu GoPay
Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené stránky platebního terminálu GoPay. Po úspěšně provedené platbě Vám přijde potvrzení, že platba v pořádku dorazila, a zboží expedujeme.

Ostatní právě prohlížejí...

Odběr novinek Odebírat
Kontakt

ART-STYLE
Nové Dvory 294 (u Kutné Hory)
285 31 Nové Dvory

Infolinka: +420 327 571 076
(všední dny od 9.00 do 16.30)
E-mail: [email protected]